Wheel Systems

Spot reklamowy

Wheel Systems | Spot reklamowy

Wheel Systems – Spot reklamowy


Produkcja spotu reklamowego dla firmy Wheel Systems.

Spot reklamowy jest obecnie kluczowym elementem w promocji firmy. Pozwala on na zaprezentowanie nowego urządzenia klientowi. W realizacji pokazane są jego zalety oraz przekazywane najistotniejsze informacje na jego temat. Ważne w tego rodzaju produkcji jest nie tylko pokazanie produktu, ale zrobienie tego w taki sposób, żeby przyciągał on uwagę widza.

Dodatkowo trzeba pamiętać o tym, żeby urządzenie pokazało się już w pierwszych sekundach filmu. Zapewnia to pozostanie produktu na dłużej w świadomości widza. Nawet jeśli pokażemy go subtelnie i skupimy się wyłącznie na jego detalach. Z pewnością zaciekawi to oglądającego i zachęci do obejrzenia całej realizacji.

2
Dni zdjęciowe.

5 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

W wypadku spotu reklamowego dla Wheel Systems i urządzenia Lynx połączyliśmy nagranie z dodatkowymi materiałami.

Podczas dni zdjęciowych w siedzibie firmy nagraliśmy produkt i moment omawiania jego działania. Następnie wybraliśmy ujęcia, które wpisywały się w idee filmu i zajęliśmy się ich korekcją barwną. Ponadto wykorzystaliśmy w realizacji sound design, który podkreślił poszczególne ujęcia.

Działania Marketingowe

Facebook: 60%
YouTube: 75%
Motion Pikczer Blog: 10%

Realizacja jest przykładem filmu B2B, który powstał by zareklamować firmę. Film tego typu pozwala na nawiązywanie relacji i współpracy pomiędzy firmami i partnerami biznesowymi.