Lor

Produkcja teledysku

Lor | Produkcja teledysku

Lor – Produkcja teledysku


Produkcja teledysku dla zespołu Lor do utworu Keaton.

Mieliśmy po raz drugi okazję zająć się produkcją teledysku dla zespołu Lor i bardzo ucieszyliśmy z możliwości współpracy z dziewczynami. Tym bardziej, że po pierwszym odsłuchaniu piosenki od razu w głowie mieliśmy gotowy scenariusz na teledysk.

Po napisaniu scenariusza zajęliśmy się szukaniem miejsca wpisującego się klimat, który chcieliśmy oddać. Tym sposobem padło na nasze polskie morze.

2
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
Zrzut ekranu    o

Potem zajęliśmy się szukaniem głównych bohaterów teledysku – dziewczyny i chłopaka. W swoje role świetnie wcielili się Ola z Bartkiem. Ze względu na lokalizację i rozbudowany scenariusz zdecydowaliśmy się, że plan zdjęciowy potrwa dwa dni. Wieczorem po przyjeździe na miejsce i krótkim rekonesansie, wszyscy od razu poszliśmy spać, bo wiedzieliśmy, że od samego rana czeka nas nagrywanie scen z dziewczynami z zespołu (które z Krakowa nad morze jechały prawie 10 godzin!)

Działania Marketingowe

Facebook: 80%
YouTube: 75%
Motion Pikczer Blog: 45%

Praca z dziewczynami jest szczególna. W ogólnym harmidrze śmiechu i śpiewu wiedzą, kiedy należy zachować się profesjonalnie i dać z siebie 100%. Dodatkowo te dwa dni były wyjątkowe, ponieważ zespół Lor świętował swoje drugie urodziny! Nie obyło się bez pysznego ciasta i szampana, który umilił nam zakończenie pierwszego dnia zdjęciowego.
Drugi dzień był również intensywny co pierwszy. Pobudka o 6, śniadanie, pakowanie sprzętu, a następnie kierunek: wydmy.

Obładowani sprzętem ruszyliśmy w pieszą pięciokilometrową wędrówkę. Uwierzcie, że po dotarciu na miejsce widok zrekompensowało nam wszelkie trudy drogi. Jedynym minusem był zimny wiatr znad morza. Po skończonych zdjęciach szczęśliwy, choć trochę zmarznięci ruszyliśmy obładowanym samochodem w drogę powrotną do Łodzi.