DJI Mavic Pro ...

... i nowe biuro!

Ostatnio zaszło w naszym biurze wiele pozytywnych zmian: przeprowadziliśmy się i kupiliśmy drona DJI Mavic PRO. Jeśli chodzi o zmianę miejsca pracy to przenieśliśmy się piętro wyżej :) Nie mniej był to krok, na który długo czekałem i cieszę się, że doszedł on w końcu do skutku. Teraz każdy z nasz może cieszyć się swoim kawałkiem przestrzeni, na które poprzednie biuro nie pozwalało.

Teraz do meritum. Dron DJI Mavic Pro, bo to o nim głownie mówimy z Kubą w tym odcinku to „kosmos”. Przejście z Phantoma II pokazało nam jak ten mały dron ma wiele do zaoferowania. Po pierwsze sterowanie nim to sama przyjemność dzięki kontrolerowi, który przy pomocy aplikacji łączy się z naszym telefonem. Na wyświetlaczu pojawiają się najistotniejsze informacje dotyczące odległości, wysokości oraz prędkości. Po drugie wytrzymała bateria. A po trzecie musicie obejrzeć VLOG, żeby wiedzieć co było po trzecie ;).

Michał Liszcz
Uwielbiam czarną kawę i minimalizm. Design Dieter'a Rams'a i seriale Netflixa. Moją pasją i sposobem na życie jest tworzenie filmów reklamowych i teledysków. Z chęcią opowiem tu o wszystkim po trochu.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.