Produkcja teledysku ...

... dla MaJLo

Produkcja teledysku jest dla nas zawsze czymś wyjątkowym – zwłaszcza – jeśli tworzymy obraz do takiej muzyki jaką robi MaJLo. Ale o tym więcej mówią Kuba i Michał. O czym jeszcze wspominają? Ten wyjazd był również sprawdzianem dla dwóch wypożyczonych obiektywów tj. Canona 50mm 1.2 i Sigmy 24mm. 1.4. Tyle ile nasłuchałam się ochów i achów podczas montowania teledysku nie policzę. Tekst: „Widzisz jak ta flara ładnie podeszła!” i „Ale jaśniutko” było na porządku dziennym. Z całą pewnością obiektywy wypadły bardzo dobrze.

A już niebawem kolejne odcinki vloga, więc jeśli chcecie być na bieżąco to subskrybujcie nasz kanał na YouTube!

Jeśli przeczytaniu powyższego tekstu nie czujecie się do końca przekonani, żeby obejrzeć VLOGA to podam Wam szybko trzy powody, dla których warto: śmieszno-nieśmieszne żarty Kuby i Michała na najwyższym poziomie, „surowe” kadry prawie prosto z planu i recenzja płyty MaJLo  w ocenie chłopaków.

Poprzednie wpisy z serii VLOG możecie śledzić: tutaj.

Michał Liszcz
Uwielbiam czarną kawę i minimalizm. Design Dieter'a Rams'a i seriale Netflixa. Moją pasją i sposobem na życie jest tworzenie filmów reklamowych i teledysków. Z chęcią opowiem tu o wszystkim po trochu.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.