Farutex

Film reklamowy

Farutex | Film korporacyjny

Farutex – Film korporacyjny


Produkcja filmu korporacyjnego dla firmy Farutex.

Kolejna firma, z którą mieliśmy przyjemność współpracować zajmuje się magazynowaniem, transportem oraz dystrybucją artykułów żywnościowych dla gastronomii. Firma Farutex istnieje na polskim rynku od prawie 25 lat i właśnie z tej okazji powstał film korporacyjny.

W tym dniu nasza grupa filmowa miała do odwiedzenia wiele lokalizacji. Zależało nam na pokazaniu całego procesu jakim zajmuje się Farutex, dlatego też nagrywaliśmy w biurze firmy, magazynie, chłodni oraz pokazaliśmy moment dostarczania towaru do klienta.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
film korporacyjny
film korporacyjny
film korporacyjny

Od strony technicznej ponownie wykorzystaliśmy technikę Motion Tracking, która za każdym razem w bardzo łatwy sposób sprawia, że film korporacyjny staje się dla widza interesujący i zatrzymuje go na dłużej. Jako jedna z niewielu Grup Filmowych w Polsce wykorzystujemy tę technologię do produkcji naszych realizacji.

Działania Marketingowe

Facebook: 55%
YouTube: 50%
Motion Pikczer Blog: 10%

Produkcja filmów komercyjnych jest jednym z najczęściej zamawianych w naszym domu produkcyjnym usług. Motion Pikczer stało się swego rodzaju marką, którą warto wziąć pod uwagę w trakcie wyboru Grupy Filmowej. Nasze filmy stały się wizytówką wielu firm z całej Polski, z czego jesteśmy dumni. Przez lata swojej aktywności, pomogliśmy wielu firmom zbudować uczciwy i prawdziwy wizerunek poprzez filmy reklamowe.