Nizio Design International

Produkcja filmu reklamowego

Nizio Design International | Film reklamowy

Nizio Design International – Film reklamowy


Spot reklamowy wykonany dla pracowni Mirosława Nizio.

Kolejną produkcją, którą mieliśmy okazję zrealizować był film reklamowy dla warszawskiej pracowni architektonicznej Nizio Design Internaltional, która zaprojektowała między innymi bryłę budynku Muzeum Ulmów w Markowej, która została zaprezentowana w filmie. Nakręcenie tego trzy minutowego klipu wymagało od nas wiele pracy, ponieważ nagrania wykonywaliśmy na terenie całej Polski.

Podczas pracy nad produkcją filmu wykorzystaliśmy ujęcia z lotu ptaka. Ponadto pojawiły się ujęcia slow motion czyli w tak zwanym zwolnionym tempie, po które chętnie sięgamy, ponieważ podchodzimy do spotów reklamowych również od strony artystycznej.

3
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
nizio film reklamowy warszawa
nizio film reklamowy warszawa

Celem spotu było pokazanie pracy firmy, jej projekty, realizacje oraz dokonania. Pokazujemy również, że wykorzystane przez nas techniki zarówno pracy kamerą jak i późniejsza postprodukcja pasują zarówno do wideoklipów, jak również mogą zostać zastosowane w spotach promocyjnych.

Działania Marketingowe

Facebook: 50%
YouTube: 45%
Motion Pikczer Blog: 15%

Tego rodzaju filmy są doskonałą reklamą w Internecie zarówno dla mniejszych jak i dużych firm, dlatego warto inwestować w tego rodzaju promocję.