Zmieniamy Łódzkie

Filmy reklamowe

Zmieniamy Łódzkie | Spoty telewizyjne

Spot telewizyjny „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”.

Zadaniem naszego domu produkcyjnego było stworzenie spotów telewizyjnych, animacji reklamowej oraz prowadzenie transmisji na żywo z webinarów.
 Celem kampanii, a co za tym idzie naszych filmów, jest m.in. zachęcanie mieszkańców do sięgania po środki unijne. Stworzyliśmy trzy spoty telewizyjne, które były emitowane w telewizji oraz na dużych ekranach kin.

Dodatkowo na ulicach miast zawisły billboardy, na których znalazły się nasze zdjęcia. W radiu natomiast zostały wykorzystane elementy nagranych przez nas spotów. Sama kampania była prowadzona także na szeroką skalę w Internecie, dlatego nasza reklama telewizyjna pełniła również rolę reklamy internetowej.

Umiejętności.

Produkcja filmowa: 100%
Trasmisja online - webinarium: 75%
Animacja: 70%

Każdy spot telewizyjny dotyczył innego zagadnienia z życia społecznego. W filmie Zmieniamy Łódzkie „Współpraca nauki z biznesem” zastosowaliśmy ciekawy i efekt time remapping. Dodatkowo użyliśmy ruchomych animacji. Zdjęcia powstały w Parku naukowo-technoligicznym „Technopark”, a także na terenie Łódź Art Inkubator.

W produkcji „Ochrona środowiska” skupiliśmy się na pokazaniu zdrowego i aktywnego trybu życia, a także ekologicznej strony województwa. Zdjęcia do tego spotu powstały w Łodzi oraz okolicach. Kręciliśmy także ujęcia dworca w Skierniewicach, który jest uważany za jeden z najładniejszych w Polsce.

W trakcie trwającej kampanii powstają także co miesiąc tzn. webinary.

Są to rozmowy ze specjalistami z konkretnych dziedzin, a każdy webinar ma wcześniej stworzony profil rozmowy.
 Każdy kto chce może w nich uczestniczyć online oraz zadawać gościom pytania, na które dostaną odpowiedzi.

Powstał także  spot telewizyjny o temacie „Rodzina”. W tych 30 sekundach zawarliśmy najważniejsze informacje takie jak: dotacje na żłobki, powrót na rynek pracy czy wsparcie dla seniorów. Najważniejszym celem oprócz wyżej wymienionych informacji było stworzenie ciepłego, rodzinnego filmu reklamowego. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

Naszym zadaniem było stworzenie spójnej kampanii video. W spotach wykorzystaliśmy efekty ruchomych grafik oraz nagraliśmy ujęcia z lotu ptaka. Te zabiegi plus dynamiczny montaż sprawiają, że filmy są nowoczesne, a dzięki napisom wszystko co chcemy pokazać jest jeszcze bardziej zrozumiałe.