UMED

Produkcja spotu do telewizji

UMED | Reklama telewizyjna

UMED – Reklama telewizyjna


Spot telewizyjny został stworzony dla Uniwersytetu Łódzkiego.

Prezentowany przez nas film to reklama telewizyjna powstała na zlecenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest to krótki film mający na celu zachęcić obcokrajowców do studiowania na łódzkiej uczelni. Istotne w trakcie pracy nad scenariuszem było dla nas pokazanie nie tylko bogatej oferty jaką posiada UMED, ale również zwrócenie uwagi na piękno miasta, w którym przyjdzie studiować przyszłym doktorom. Dlatego też pojawiają się w filmie najbardziej rozpoznawalne miejsca w Łodzi.

Nowością, z którą zetknęliśmy się podczas pracy nad tym spotem był casting, który został przeprowadzony wcześniej w celu wyłonienia aktorów. Była to świetna okazja do poznania bliżej osób, z którymi mieliśmy spędzić najbliższy dzień zdjęciowy. Wszyscy, z którymi mieliśmy okazję w tym dniu pracować okazali się sympatycznyni i zaangażowani podczas kręcenia reklamy telewizyjnej.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
film reklamowy
reklama tv

Plan zdjęciowy był bardzo intensywny ze względu na liczne lokalizację. Ujęcia były kręcone między innymi w: Centrum Przesiadkowym, Manufakturze, Bibliotece UMED-u oraz we wnętrzach szpitali, w których studenci zdobywają praktykę. W nagraniu postawiliśmy na minimalizm, wykorzystując w małym zakresie technikę Motion Tracking w tym spocie telewizyjnym.

Działania Marketingowe

Facebook: 45%
YouTube: 40%
Motion Pikczer Blog: 25%

Mamy nadzieję, że będziemy mieć jeszcze okazję pracować przy tak ciekawych projektach. Reklama telewizyjna jest świetnym elementem promocji zarówno dla dużych jak i małych firm.