Produkcja reklamy telewizyjnej

Primo Gusto

Produkcja reklamy telewizyjnej – Primo Gusto

Produkcja reklamy telewizyjnej dla marki Primo Gusto było nie lada wyzwaniem. Naszym zadaniem było odtworzenie 1:1 dwóch reklam stworzonych kilka lat temu na rynek grecki. Brzmi banalnie – w końcu cała praca koncepcyjna co do joty została już wykonana. Idealne odwzorowanie materiału wymagało jednak wielkiej precyzji i skupienia.

Reklama TV – co warto wiedzieć?

4h 30m
Średni dzienny czas oglądania TV

16 MLN
Rekordowa oglądalność

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.

 

Produkcja reklamy telewizyjnej

Dwie reklamy – jedną przedstawiającą makaron farfalle, drugą przedstawiającą penne, analizowaliśmy klatka po klatce, by dokładnie zaplanować każdy ruch kamery oraz ustawienie światła. W reklamie poza makaronem “wystąpiły” także czerwony skuter Vespa oraz model samochodu Ferrari w skali 1:18. 

 

Nagrania w studio

Zdjęcia realizowaliśmy w warszawskim studio Las. Pierwszy dzień poświęciliśmy na ujęcia przedstawiające pojazdy. By uzyskać efekt płynnego obrotu pojazdów wokół własnej osi, postanowiliśmy użyć platformy obrotowej. Najwięcej czasu zajęło nam ustawianie światła w sposób odpowiadający oryginalnej reklamie.

Produkcja reklamy telewizyjnej

 

Food designer

Drugiego dnia zajęliśmy się odtworzeniem ujęć przedstawiających makaron spadający na talerz w zwolnionym tempie. Tu z pomocą przyszła nam doświadczona food designerka Malwina Wachulec, która z ogromną pieczołowitością i cierpliwością zrzucała makaron na talerze przez kilka godzin. Oprócz tego do zadań Malwiny należało ułożenie gotowych dań na talerzach i stworzenie efektu parowania. Kilka słów o projekcie powiedzieli chłopcy w naszym VLOGU.

Praca przy reklamach dla Primo Gusto była lekcją cierpliwości i pokory – pozornie proste zlecenie kryło wiele wyzwań, którym sprostaliśmy dzięki wielodniowym przygotowaniom.

 

 

Na styku sztuki i biznesu.

Jeśli wiesz, którą realizację potrzebujesz – wybierz ją!

Dobrze wyprodukowany teledysk jest istotnym elementem promocji każdego zespołu. Jest on wizytówką i przepustką do krajowej jak i międzynarodowej kariery.

Film reklamowy ma za zadanie budować wizerunek firmy bądź promować dany produkt. 
Jest to najlepsza reklama zarówno w Internecie, jak i w telewizji.