NEONOFF – Produkcja filmu reklamowego

NEONOFF – Produkcja filmu reklamowego

NEONOFF – Produkcja filmu reklamowego


Produkcja filmu dla łódzkiej pracowni neonów NEONOFF.

Produkcja filmu reklamowego dla NEONOFF to nie nasza jedyna współpraca. Stworzyliśmy razem już kilka spotów. Neonoff to łódzka pracownia, która zajmuje się produkcją szklanych neonów. Zdjęcia do filmu powstawały podczas jednego dnia na łódzkiej WiMie, gdzie mieści się ich siedziba.

W tym filmie historię pewnego neonu opowiada Łukasz Piskorek, który jest współwłaścicielem innej łódzkiej marki Fajne Chłopaki. Odpowiada ona za kreacje wielu polskich (w tym łódzkich) firm. Jedną z nich jest właśnie Neonoff.

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
Produkcja filmu reklamowego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla tej produkcji oprócz głównego filmu reklamowego stworzyliśmy również kilkusekundowe promocyjne video do social mediów. Filmy te mają krótką formę, na końcu której pojawia się logo klienta. Dodatkowo ich specyfikacja i format są dostosowane do takich portali społecznościowych jak Instagram czy Facebook.

 

 

 

Działania Marketingowe

Facebook: 85%
YouTube: 55%
Motion Pikczer Blog: 90%

Stworzenie dodatkowych, krótkich form do social mediów daje dużo korzyści. Można nimi promować film główny już wcześniej (przed premierą). Na portalach społecznościowych krótkie formy uzyskują większe zasięgi niż dłuższe formy. Według statystyk aż 80% użytkowników oglądających krótkie, 30 sekundowe filmy dociera do końca.