UMED – Uniwersytet Możliwości

UMED – Uniwersytet Możliwości

UMED – „Uniwersytet Możliwości”


Film reklamowy dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Przedstawiamy Wam film reklamowy zrealizowany na zlecenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. To już nasza czwarta produkcja we współpracy z największym uniwersytetem medycznym w kraju. Tym razem zadaniem było stworzenie spotu skierowanego do potencjalnych pracowników instytucji – informatyków, pracowników biurowych i administracyjnych, a także naukowców. 

UMed buduje swoją markę jako pracodawcy nowoczesnego i otwartego na pracownika – przeciwieństwo skostniałej instytucji, z którą może się kojarzyć niezorientowanym. W szczególności poszukują pracowników młodych i wykształconych. Z tego względu postawiliśmy na lekką, komediową formę.
Na naszej stronie znajdziecie również inne produkcje dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

1
Dni zdjęciowe.

10 dni
Termin oddania.

Stopień ukończenia projektu.

Wykorzystany sprzęt.
film reklamowy Łódź

Film reklamowy Łódź

 

Anna Maria i Filip, doświadczeni aktorzy, doskonale sprawdzili się w swoich rolach. W ich ustach nawet teksty o charakterze informacyjnym brzmią ciekawie i zachęcająco. W filmie wystąpili także prawdziwi pracownicy UMedu, co nadaje spotowi autentyczności. 

Działania Marketingowe

Facebook: 65%
YouTube: 70%
Motion Pikczer Blog: 30%
film reklamowy Łódź

By wzmocnić przekaz i nadać filmowi nutkę niesamowitości, z pomocą motion trackingu stworzyliśmy “salę benefitów” – pokój rodem ze świata Harry’ego Pottera, w którym zaprezentowaliśmy benefity oferowane pracownikom przez Uniwersytet. 

Już dziś wiemy, że to nie ostatnia wspólna produkcja – kolejne filmy realizowane z UMedem zobaczycie już wkrótce!